Mazowieckie - Otwock - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Mazowieckie / Otwock / Praca w Polsce / Produkcja - Magazyny

PRACOWNIK PRODUKCJI (LEKKIE PRACE MANULNE

Agencja pracy i doradztwa personalnego WORKHOUSE figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 8732. Oferując szereg usług z zakresu Human Resources wspieramy naszych Klientów m.in.: w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa i outsourcingu personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (LEKKIE PRACE MANULNE)
Lokalizacja: WIĄZOWNA

Opis stanowiska:
• Wykonywanie lekkich prac manualnych
• Pakowanie
• Wsparcie działu w bieżących czynnościach

Wymagania:
• Zdolności manualne
• Wykształcenie min zawodowe
• Dojazd we własnym zakresie

Oferta:
• Umowę o pracę
• Praca zmianowa 6:00-14:00, 14:30-22:30
• 11 zł brutto za godzinę
• Szkolenia
• Dodatkowe ubezpieczenie grupowe (po okresie próbnym)
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@workhouse.waw.pl.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

<-- | | Wyświetleń: 20 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: PRACOWNIK - PRODUKCJI - MANULNE